top of page

Naujų Programų Pasąmonėje Sukūrimo Metodas

Šis pratimas atveria naujus neurologinius kanalus naujiems, pozityviems įsitikinimams. Delnais laikykite priekinę ir nugarinę galvos dalis. Tokiu būdu jūs siunčiate subtilią energiją smegenims.

  1. Uždėkite delną ant kaktos, akių neuždenkite, o kitą delną priglauskite nugarinėje galvos pusėje, kur kaukolė susijungia su kaklu. Rankas taip laikykite viso proceso metu, kol siųsite subtilią energiją smegenims.

  2. Galite užsimerkti. Įkvėpkite giliai keletą kartų. Iškvėpdami liežuvį priglauskite prie viršutinių dantų (vidinėje pusėje) ir iškvėpkite per pusiau sučiauptas lūpas. Tokiu būdu smegenys pereina iš beta į alfa bangų dažnį, o tai padeda priimti naują informaciją daug giliau. Taip kvėpuokite apie 8-10 kartų.

  3. Balsu ištarkite pozityvų teiginį, kurį pasirinkote kaip savo naują įsitikinimą.

pasamone

4. Įsivaizduokite vaizdinį, kuris atspindi pozityvų teiginį. Tegul šis vaizdinys būna trimatis ir labai aiškus.

5. Stebėkite, kokią emociją jaučiate, kai sakote naujai sukurtą pozityvų teiginį, žiūrėdami į savo sukurtą vaizdinį.

6. Stebėkite, kurioje kūno vietoje jaučiate šią emociją. Ten sutelkite dėmesį.

7. Dabar visus 4 elementus apjunkite: pozityvų teiginį, vaizdinį, emociją ir kūno vietą, kurioje jaučiate emociją. Aiškiai balsu ištarkite : “Aš žinau, kad tai yra tiesa! Ir aš tai žinau visa savo sielos gelme”.

8. Laikydami abu delnus ant galvos, įkvėpkite ir iškvėpkite, galvodami apie pozityvų teiginį, žiūrėdami į vaizdinį, jausdami emociją. Sutelkite dėmesį į tą kūno vietą, kur jaučiate diskomfortą. Tada atsimerkite, nesukdami galvos pasukite akis į kairę, i dešinę, į kairę, į dešinę. Tada žiūrėkite tolyn ir artyn 15-20 kartų.

9. Nuleiskite rankas.

Po to, kai išvalėte psichinę traumą ir neigiamus įsitikinimus bei instaliavote naują pasąmoninę programą (įsitikinimą), toliau dirbkite dėl neurologinių kanalų atidarymo, kad naujos žinutės smegenims taptų įpročiu. Taip darykite apie 1 mėnesį arba kitaip pasakius apie 70-74 kartus. Tyrimais yra įrodyta, kad, kartodami veiksmą daug kartų, galite atverti naujus neurologinius kanalus daug greičiau ir giliau.

Paprasčiausiai kartokite Pakaušio Laikymo Metodą keletą kartų per dieną apie 4 savaites. Neužmirškite: ego norės, kad jūs užmirštumėte tai arba primins jums, kad neturite laiko. Ego nenori, kad jūs įgytumėte naujus įsitikinimus, kurie padarys jus laimingesnius ir sveikesnius. Nepasiduokite ego įtakai! Procesas trunka tik keletą minučių.

Kodėl Pakaušio Laikymo Procesas Veikia?

 

  • Laikydami delnais priekinę ir nugarinę galvos smegenų dalis, jūs siunčiate stiprią energiją smegenims.

  • Kvėpuodami giliai - per nosį įkvėpdami, o per burną iškvėpdami, o liežuvį laikydami prie viršutinių dantų, jūs keičiate smegenų bangas iš beta į alfa bangas. Tai reiškia, kad jūsų smegenys yra labiau pasirengusios naujiems pokyčiams.

  • Ištardami pozityvų teiginį, jūs stimuliuojate kairįjį smegenų pusrutulį

  • Įsivaizduodami savo sukurtą vaizdinį, kuris reprezentuoja naują pozityvų įsitikinimą, jūs stimuliuojate dešinį smegenų pusrutulį. Pajausdami emociją, kurią sukelia ištartas teiginys ir vaizdinys, jūs įtvirtinate ją savo kūne, sutelkdami dėmesį į tą vietą.

  • Ištardami teiginį balsu, jūs sutvirtinate pareiškimą.

  • Atsimerkdami ir akis pasukdami į kairę ir į dešinę, jūs aktyvinate Didžiąsias Smegenų Jungtis (Vert.past.: tai galvos smegenų dalis, sujungianti abu pusrutulius. ) ir įgalina dešinįji ir kairįjį smegenų pusrutulius dirbti kartu harmoninigiau, įsisavinant naują informaciją.

  • Vaizdinių kūrimas stimuliuoja tas pačias smegenų dalis kaip ir elgesys.

Dabar suprantate, kodėl šis paprastas Pakaušio Laikymo Procesas galingai gali veikti jūsų smegenis. Šiuo metodu galite atverti naujus pozityvius kanalus ir sukurti naują pozityvų įsitikinimą. Kad pasiektumėte rezultatų, reikia šią procedūrą paversti įpročiu, panašiai kaip įprotis valytis dantis ryte. Toks įprotis jums atneš teigiamų rezultatų jūsų pasąmonei bei sveikatai.

Išversta iš Henry Graysono knygos “Tavo Galia Pasveikti”, knygos leidimo metai 2017

Henry Grayson, 2017

PAKAUŠIO LAIKYMO METODAS
 

bottom of page